Георгій Рисак

Develux

Nazapad

Георгій Рисак по праву вважається проривом та відкриттям 2020 року у світі SEO. Фахівець, який у 23 роки виступив на безлічі конференцій.

З 2016 року попрацював із різними нішами: travel, dating, gambling, academic writing. Основні напрямки роботи Георгія: gambling, essay. Ринки: США, США.

Упродовж останнього року керує SEO-відділом компанії Develux. Георгій веде профільний блог у Телеграмі SeoBag, розвиває кілька бізнес-проектів у гемблінг-ніші.

У гемблінг прийшов випадково: «Коли я почав займатися SEO, працював лише у білих нішах. Я дивився конференції, і весь час найтоповіша інформація була від людей, які працюють у гемблінг-ніші. Мені стало дуже цікаво, адже якщо там така дика конкуренція, то там використовуються такі техніки, які набагато сильніші». Це було основною причиною, через яку Георгій Рисак прийшов у гемблу. Як зізнається експерт, згодом виявилося, що в цьому напрямку ще й прихований добрий фінансовий потенціал.

Як потрапив у SEO?

«Пішов на курси і став найкращим студентом. Після того пішов на роботу в Panem. Потроху почав робити свої сайти та розбиратися, як це все працює. Ночами безперервно читав усі блоги, перекладав англомовні пости, намагався вивудити інфу з патентів і робив сайти.»

Який найбільший успіх у SEO?

Якось отримав я у спадок сайт із сітки, ніша gambling, який ніхто не зміг рушити і всі вічно кидали. А ми із командою змогли. Зараз сайт займає лідируючі позиції. В essay ніші у ТОП 1 – 8 сайтів»

Нижче ви можете переглянути всі доповіді Георгія Рисака на конференції NaZapad – наприклад про просування сайтів в IT ніші або як запускатися в конкурентних нішах з обмеженим бюджетом.