Угода Користувача

Терміни

Відвідувач — особа, яка відвідує сайт https://nazahid.com/ та не має на меті отримання Послуг.

Користувач — фізична особа, відвідувач Сайту, який приймає умови Угоди Користувача та бажає отримувати Послуги на сайті nazahid.com.

Учасник — Користувач, який розмістив заявку на сайті https://nazahid.com/ з метою отримання Послуг задля власних потреб.

NaZahid — це , юридична особа, яка діє у відповідності до чинного законодавства США (штат Делавер), в особі Операційного менеджера Віктора Карпенко, який діє на підставі Операційної угоди (Номер реєстраційного файлу – 5724993, Юридична адреса – 3422 Олд Кепітал Трейл, приміщення №700, м. Вілмінгтон, Штат Делавер, США).

Сайтhttps://nazahid.com/.

Послуга — комплекс освітніх заходів з дослідження шляхів просування сайтів на західні ринки в мережі Інтернет, які надаються NaZahid з використанням можливостей мережі Інтернет.

Заявка — належним чином оформлений запит Користувача на отримання Послуг, обраних на Сайті.

Загальні положення

NaZahid здійснює надання Послуг шляхом проведення Online-конференції за адресою https://nazahid.com/.

Під час замовлення Послуг через Сайт, Користувач погоджується з умовами надання Послуг, які викладені нижче (надалі – Умови надання Послуг). У разі відсутності згоди Користувач зобов’язаний негайно припинити використання сервису та залишити сайт https://nazahid.com/.

Ці Умови, а також інформація про Послуги, яка наведена на Сайті, є публичною офертою у відповідності до ст. 633 Цивільного кодексу України.

Ці Умови можуть бути змінені NaZahid одноосібно без повідомлення Користувача/Учасника. Нова редакція Угоди Користувача набуває чинності з моменту її публікації на Сайті, якщо інше не передбачено.

Угода Користувача (надалі – Угода) набуває чинності з моменту направлення Учаснику електронного підтвердження прийняття Заявки на Сайті від NaZahid .

Повідомляючи NaZahid свій e-mail, номер телефону та ім’я, ви даєте згоду на використання вказаних засобів зв’язку з боку NaZahid, а також з боку третіх осіб, що залучаються з метою виконання зобов’язань перед Відвідувачами/Користувачами та Учасниками, шляхом інформування щодо Online-конференції, а також іншого інформування, безпосередньо пов’язаного з Online-конференцією.

Предмет угоди

Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві/Учаснику отримувати задля власних потреб освітні Послуги, що надаються NaZahid за адресою https://nazahid.com/.

Ця Угода розповсюджується на усі види Послуг, що наведені на Сайті, допоки такі пропозиції з описами присутні в каталозі Сайту NaZahid .

Послуги та порядок їх надання

NaZahid забезпечує можливість отримання Послуг, наведених на Сайті. Опис та характеристики Послуг, що наведені на Сайті можуть не містити вичерпну інформативність та можуть містити невідповідності. З метою уточнення інформації відносно Послуг Користувач/Учасник повинен звернутися до NaZahid у спосіб, вказаний нижче.

Учасник несе повну відповідальність за надання невірних даних, що спричинило неможливість належного виконання своїх зобов’язань за Угодою з боку NaZahid.

Заявка Користувача/Учасника оформляється відповідно до процедур, вказаних на Сайті.

Очікувана дата надання Послуг повідомляється Учасникові на Сайті, а також через електронну пошту під час підтвердженні Заявки на Участь. Дата надання Послуг може бути змінена NaZahid одноособово у випадку наявності об’єктивних, на думку NaZahid , підстав.

Плата

Участь у Online-конференції є абсолютно безкоштовною для Учасників.

Відповідальність

NaZahid не несе відповідальність за шкоду або збитки, спричинені Учаснику внаслідок неналежного використання Послуг, отриманих під час Online-конференції.

Учасник цим погоджується, що будь-які претензії відносно якості та кількості Послуг підлягають направленню до NaZahid, в тому числі претензії відносно строків надання Послуг. При цьому NaZahid зобов’язується сприяти Учасникам у вирішенні їх претензій.

Строк дії Угоди Користувача

Ця Угода набуває чинності з моменту її акцепту Відвідувачем/Користувачем Сайту та/або Учасником, та діє до моменту відкликання відповідного акцепту Угоди Користувача.

Додаткові умови

NaZahid має право переуступати або будь-яким іншим чином передавати свої права та обов’язки, що випливають з правовідносин з Учасником, третім особам.

Сайт та інші сервіси, що надаються, можуть тимчасово бути частково або повністю недоступні через проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших підстав технічного характеру. Технічна служба NaZahid має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Користувачів та Учасників або без нього.

У правовідносинах між Відвідувачем/Користувачем/Учасником та NaZahid використовуються положення законодавства України.

У разі виникнення в Користувача/Учасника питань та/або претензій, він/вона/вони може звернутися до NaZahid у спосіб, вказаний нижче. Усі спори, що виникають, Сторони намагатимуться вирішити виключно шляхом переговорів, а у разі неможливості досягти згоди – такий спір буде переданий на розгляд відповідного органу судової влади згідно чинного законодавства України.

Визнання судом недійсним будь-якого з положень цієї Угоди не впливає на дійсність решти положень.

Засоби зв’язку

Для того щоб зв’язатися з нами напишіть нам на електронну пошту [email protected]