Віктор Карпенко

SeoProfy

Nazapad

Віктор Карпенко входить до списку 12 найкращих експертів, які представляють SEO, просування та оптимізацію сайтів. З 2005 року професійно займається пошуковою оптимізацією, орієнтуючись на англомовний ринок. 2008-2011 – керівник проекту SEOinUA. Зацікавився та розпочав впровадження методики «просування по дзвінках».

Автор SeoProfy.net, одного з найякісніших блогів (без «води», яку так не люблять справжні оптимізатори) щодо просування сайтів. Віктор перший в Україні почав викладати відеолекції на YouTube канал. Водночас веде власний канал у Telegram, де ділиться корисною інформацією. Має дуже широку аудиторію клієнтів — від України до США.

Завдяки багаторічному досвіду західного просування, добре знає, які зміни очікують на пошуковий ринок у найближчому майбутньому. Виступав на конференціях: 8P (Одеса), SEMCamp (Київ) та багато інших.

Має успішний досвід роботи з високотрафіковими сайтами та топовими комерційними тематиками в США. Пік пошукового трафіку у клієнта > 1000000 відвідувачів на добу.

Відомий як засновник та керівник популярної в Україні (і за її межами) агенції SeoProfy. Компанія орієнтована працювати із західним трафіком. Колеги часто відзначають високу продуктивність керівника SeoProfy, на що отримують відповідь: «мій робочий день починається напередодні ввечері».

З SEO компанії на колінці, за останні 4 роки SeoProfy трансформувалася на вже системну компанію з налагодженими процесами.

Небагато фактів про SeoProfy на сьогодні:

– 100+ співробітників в агенції;

– компанія сфокусована лише на SEO;

– Основний фокус західних ринків;

– 120+ проектів клієнтів у роботі;

– Зроблено Dashboard аналітика проектів;

– Працюють стандарти компанії;

– аутстаф команди сформовані із нуля до результатів;

– Вивели на новий рівень LinkChecker.PRO.

Щоб дізнатися найкрутішу та найкориснішу інформацію від Віктора Карпенка дивіться нижче усі доповіді спікера на конференції NaZahid. Дізнайтеся, як будувати команди, щоб SEO давало максимальний ROI, як робити ресерч та як за будь-якого апдейту Гугла рости.