Олександр Білєвець

SEO Kitchen

Nazapad

Олександр Белевець – веб-майстер, SEO фахівець, 8 років досвіду в інтернет-маркетингу, CEO в Traffic Kitchen.

Олександр має вищу освіту, але саме в SEO вона йому не допомогла. Навчався на маркетолога. Наприкінці навчання у ВНЗ Олександра запросили на проект GoPro Ukraine. Там Олександр і познайомився із базою інтернет-маркетингу.

“Я вмію збирати круту команду, яка працює згуртовано і може вирішити будь-яке поставлене завдання, тільки в космос ще не літали”.

«Працював у клієнтській, не моя фішка. Найчастіше клієнти самі не розуміють, навіщо їм все це потрібно, та й соплі підтирати дорослим бізнесменам не цікаво. Більше про власні проекти, де відчуваєш повну свободу дій. Щоб сайт показував хороші результати, вам потрібно вкладати душу в проект, тестувати різні підходи, вичавлювати себе на повну. А хто захоче ділитися душею із проектом замовника?!» – ділиться Олександр Білевець.

Якій стратегії надає перевагу Олександр: запускати багато маленьких проектів, і потім відбирати кращі з них або відразу створювати та вирощувати кілька великих сайтів?

«Думаю, залежить від стратегії, яка стоїть перед фахівцем. Звичайно, всі хочуть працювати з крутими, великими та брендовими сайтами. Якщо ми говоримо про нову нішу, в яку ми щойно зайшли, то, звичайно, краще запустити багато маленьких проектів. Потім ті, які добре себе показують, можна розвивати в щось велике і вічне.»

Олександр поділився великою кількістю корисної інформації, неодноразово виступаючи на конференції NaZahid. Дивіться доповіді спікера і дізнайтеся більше про seo хитрощі для роботи в арбітражі, як вирощувати сайт TRUST та  чому це потрібно для стабільного ТОПу, як динамічно аналізувати сотні сайтів в одній ніші та багато інших корисностей.