Іван Палій

Іван Палій
SiteChecker

Product Manager в Sitechecker

  • більше 6-ти років у маркетингу
  • Робив SEO для Sitechecker, Copywritely, Kparser (загальний трафік на місяць > 520 тис. юніків).
  • Веду телеграм-канал, створює зручні шаблони Google Data Studio для SEO.
  • Зараз тримає фокус на розвитку продукту Sitechecker.

Виступи спікера

img НаЗахід 19

Віральний контент для продуктових сайтів. Як створювати і просувати дослідження на основі даних?

Відео конференції
Презентація

У практичній відеоконференції з просування сайтів на західних ринках “Na Zapad 19” Іван Палій розкриває суть вірального контенту для продуктових сайтів, називає способи створення та просування досліджень на основі наявних даних. Доповідач пропонує ознайомитися з ефективною посилальною стратегією.

Автор доповіді – Іван Палій, який працює в маркетингу 6 років. Він плідно працював над SEO для Copywritely, Sitechecker, KParser з більш ніж 520 тис. юніків. Автор розвиває інформаційні сайти з проведення онлайн-курсів, а також пише SEO статті для топових сервісів.

Доповідь Івана Палія розбита на кілька взаємозалежних блоків, у яких детально розповідається:

Що таке віральність, чому її іноді розуміють неправильно.
Навіщо і кому необхідний віральний контент.
Як вибрати тему.
Як створювати контент, що чіпляє.
Як спілкуватися з експертами.
Лайфхаки просування вірального контенту.

Спікер доповіді посвячує слухачів у міф про віральність. Сама віральність – це здатність інформації, ідеї або продукту (як у випадку доповіді) поширюватися від однієї людини до іншої. Вважається, що реальна віральність, тобто поширення у природний спосіб, – це рідкість. Продукт, який став швидко популярним з невідомих причин, називають віральним. Однак автор наголошує на тому, що поняття “популярність” і “віральність” не рівнозначні. Реальне поширення інформації відбувається в одному поколінні, а ланцюгова реакція поширення – це доволі рідкісне явище, згідно з дослідженнями.

Іван пропонує ознайомитися з книгою Дерека Томпсона “Hit Makers”, у якій автор розкриває секрети популярності. На підставі цієї книжки, інших наукових і практичних досліджень у цій сфері та власного досвіду, доповідач доходить до відповіді на запитання: у чому полягатиме успіх поширення та в чому суть віральності.

Палій акцентує на необхідності сеошників і маркетологів домагатися того, щоб топові журналісти й автори ділилися нашим контентом. Тільки в цьому разі відбуватиметься ефективна віральність, а отже, прибуткове поширення продукту.

Згідно з доповіддю Івана Палія, віральний контент необхідний саме для отримання нелінійного зростання посилань і впізнаваності за фіксованих умов. Це потрібно для:

для отримання посилань у тих випадках, коли їх немає або вони дорогі;
для вирощування впізнаваності продукту, бренду;
для прокачування своїх соціальних мереж;
для зміцнення відносин із лідерами думок.

Автор доповіді поділився своїм досвідом у поширенні вірального контенту. Він надав кілька кейсів своїх робіт на підставі метрик Sitechecker, трендів SEO. Наочний приклад показує причинно-наслідковий зв’язок між впровадженням такої методики та отриманим ефектом. Іван також надав приблизні витрати на подібні дослідження. Крім цього, доповідач назвав можливі ризики та виклики, з якими можна зіткнутися під час досліджень

 

Доповідь Івана Палія стане корисною сеошникам, маркетологам та іншим, хто цікавиться сучасними тенденціями розвитку продуктових сайтів на західному інтернет-просторі. Віральний контент стає дієвим і допоміжним методом просування, якщо пов’язаний з дослідженнями і правильною тактикою впровадження.

Наприкінці конференції Іван дає відповіді на запитання слухачів, розкриваючи суть вірального контенту, показуючи власний досвід. Це допомагає сеошникам і маркетологам ефективніше поширювати свої продукти і заявляти про свої бренди на Заході.

img НаЗахід 12

SEO для SaaS продуктів

Відео конференції
Презентація