Ігор Рудник

Collaborator

Nazapad

Ігор Рудник – керівник сервісу крауд-маркетингу та комплексного лінкбілдингу referr.ru та біржі прямої реклами collaborator.pro. Досвід у SEO та маркетингу – понад 10 років.

Ігор є постійним учасником та доповідачем основних профільних конференцій та семінарів. Також він автор експертних публікацій на cossa.ru, seonews.ru, searchengines.ru, devaka.ru і творець авторського курсу з лінкбілдингу.

Найцікавіший період розвитку SEO для Ігоря: «Саме сьогодні конкуренція зростає і для того, щоб досягати результату, потрібно прикладати багато зусиль. При цьому часи легких маніпуляцій вже давно позаду, тому сьогодні SEO це про завзятість та креатив».

Ігор вважає за краще фокусуватися на невеликій кількості проектів. Ідеально – на одному. “На старті проект при запуску вимагає багато енергії. Пізніше, коли процеси створені, вектор заданий, команда підхопила — можна зміщувати фокус на інший проект.

У своїх доповідях Ігор розповідає про очищення посилання від токсичних посилань, як їх визначати і що робити. Подивившись доповіді нижче, Ви дізнаєтеся про можливості сабмітів у SEO і чи потрібно ними взагалі займатися?