Дмитро Горбенко

Дмитро Горбенко
CryptoSeo.io

Head of SEO SeoProfy

В SEO більше 4х років.

Досягнення: успішно просуває крипто проєкти, є тімлідом у 9 SEO сильних спеціалістів.

 

Виступи спікера

img НаЗахід 20

Кейс: Просування крипто проєкту з аутстаф командою. Важливі висновки

Відео конференції

На конференції з просування бізнесу на західному ринку “НаЗахід 20” виступає Дмитро Горбенко з кейсом під назвою: “Просування крипто проєкту з аутстаф командою. Важливі висновки”. Цей виступ стане в пригоді тим, хто активно розвиває свій бізнес у криптовалютній галузі, хто намагається будувати свої відносини з співробітниками і підлеглими у новому — віддаленому — форматі.

Доповідач — Дмитро Горбенко, який знається на SEO. Він керує відділом в SeoProfy, у якого аутстаф команда з 5 осіб. Дмитро полюбляє займатися великими проєктами та останнім часом більшість уваги приділяє саме крипті.

У своїй доповіді на прикладі власного кейса Дмитро розказує, як збільшити трафік у 6 разів для криптообмінника. Структура його виступу виглядає так:

  1. Короткий огляд проєкту: про що він.
  2. Цілі, які стояли перед його командою.
  3. Пул основних робіт.
  4. З якими складнощами стикались у процесі.
  5. Основні процеси, які були залучені.
  6. Результати.

Доповідач надає детальну інформацію про проєкт, розказуючи, що це англомовний (плюс німецька та іспанська мова) сайт-криптообмнник з:

  • Понад 60 сторінок в індексі
  • Загальним трафіком на старті співпраці — 89 340.
  • Доменом — понад 8 років.
  • Блогом.
  • Близько 60 опрацьованими комерційними сторінками.

В цілому це великий спеціалізований сайт, головна задача якого — залучення людей до купівлі та обміну криптовалюти.

Автор показує динаміку розвитку роботи своєї команди по цьому проєкту за допомогою статистичних даних з Ahrefs щодо трафіку, доменів-донорів на старті. Крім того, головні характерні риси сайту на початку роботи були такі:

  1. Формули генерації метаданих для всього сайту.
  2. Налаштоване лінкування між сторінками покупки крипти.
  3. Просування і лінкування  англомовного блогу вручну.
  4. Впроваджено шаблони генерації контенту.
  5. Написано понад 60 SEO текстів вручну.
  6. Щомісячно нарощувалося 15-20 аутріч лінків на ключові сторінки та 30-40 ручних лінків.
  7. Реалізована мапа сайту.

При такому стану проєкту він мав суттєві слабкі сторони, на кшталт, нестача оптимізованого контенту на посадкових сторінках, погана оптимізація сторінок на інших мовах, тонкий контент, слабке лінкування, технічні баги в блозі, багата кількість не оптимізованих сторінок.

Виходячи зі слабких сторін проєкту, Дмитро Горбенко озвучує основні цілі, які стояли перед його командою. Перед ними були завдання: збільшення видимості сайту, щорічного приросту трафіку та кількості трафіку генеруючих сторінок, розширення профілю посилань, технічна оптимізація сайту.

Доповідач розповідає, як його аутстаф команда проводила реалізацію оптимізації проєкту по кроках:

  1. Підготовчий етап — аналіз конкурентів, технічний аудит сайту, розробка стратегії, збір семантичного ядра тощо.
  2. Основний етап — визначення кластерів, оптимізація мета даних, створення контенту на основну мову сайту, запуск процесу нарощування посилань, ТЗ по технічній оптимізації сайту.
  3. Етап калібрування — перевірка та аналіз позицій з подальшим коригуванням.

Дмитро перерахував основні процеси, які вони виконували у своїй SEO роботі. Далі він наголосив на проблемах, з якими вони стикнулися під час реалізації проєкту в життя.

Впродовж своєї доповіді Дмитро неодноразово робить акцент на тому, що в першу чергу треба плідно співпрацювати з клієнтом. Іншими важливими аспектами ефективної роботи він називає створення якісного контенту, аутріч посилання.

Дмитро надає оптимальну структуру аутстаф команди: по 1 спеціалісту на кожну мову сайту, окремий спеціаліст по блогу, щотижневе інфополе з клієнтом.

Наприкінці доповіді Дмитро Горбенко відповідає на питання від аудиторії: на основі чого проводили генерацію контенту, чому не працювали з португальською мовою, який бюджет на 1 аутріч лінку в середньому потрібен тощо.