Дмитро Сохач

AdmixGlobal

Nazapad

Дмитро Сохач – веб-майстер із 14-річним досвідом у SEO, співзасновник маркетингової агенції Admix Global, доповідач на конференціях з SEO та інтернет-маркетингу.

Під час навчання в університеті Дмитро Сохач із одногрупниками зробив автомобільний сайт. Хлопці кожні вихідні їздили на авторинок та фоткали машини. Вони брали характеристики у власників авто, а ввечері забивали ці оголошення на сайт. Якоїсь миті Діма задумався про просування сайту, почав цікавитися питаннями SEO. Згодом Дмитро почав набирати клієнтів на SEO. Іноді навіть виходив сайт у топи. Так Дмитро Сохач навчився SEO.

Дмитро багато років займався клієнтськими проектами. Якоїсь миті зрозумів, що це тупиковий шлях: “як би добре ти не робив свою роботу, клієнт рано чи пізно йде, а ти залишаєшся ні з чим.”

Зрозумівши це з 2017 року Дмитро в Admix Global займається своїми проектами, а клієнти звертаються до його агентства для побудови посилань.

Команда Дмитра створює сайти у нішах SaaS, Software, Legal – виводить їх на дохід та продає як готовий бізнес. З 2020 року Дмитро став членом клубу The 6-Figure Flipper Club.

Запустив проекти для SEO-фахівців та маркетологів. Shared.domains дозволяє заощаджувати на покупці посилань у складчину. Editorial.link – отримувати ексклюзивні трафікові посилання з топових сайтів, які не продаються на біржах, наприклад: G2, Monday, Quicksprout, Appsumo.com.

Дивіться доповіді  Дмитра на конференції NaZapad. Дізнайтеся: як вичавити максимум від SEO для аутсорсингових та SaaS компаній, як зробити сайт під Amazon, як стартувати в affiliate бізнесі.

Видео конференции

Как продать сайт с мультипликатором x45 Link Building

Nazapad 11

Видео конференции

Сайт под Amazon: как создать и продать с мультипликатором x35

Nazapad 10