Олександра Тачалова

Digital Olympus

Nazapad

Олександра Тачалова – спеціаліст у сфері digital-маркетингу та засновниця лінкбілдинг агентства Digital Olympus.

Свою кар’єру в IT Олександра розпочала у компанії Veeam Software, де познайомилася з CRM системою Salesforce. Через два роки SEMrush відкрив вакансію на пошук спеціаліста, здатного впровадити рішення Salesforce. Вона отримала оффер.

Олександра зайняла посаду менеджера з автоматизації бізнес-процесів. Згодом піднялася до керівника відділу, який займається маркетингом на Європу. Завдяки SEMrush, Саша познайомилася із Західною SEO спільнотою, почала виступати на конференціях та вибудовувати свій особистий бренд.

Наразі Олександра є засновницею лінкбілдингу агентства Digital Olympus. Пише на всіх топових інтернет-маркетинг майданчиках, включаючи Hubspot, Moz, SEJ, BuzzSumo, G2, AHREFS та Search Engine Journal. Вона активно виступає на конференціях та є частим спікером на BrightonSEO, SMX, Ungagged та інших.

За дуже короткий час Digital Olympus став одним із провідних гравців на ринку. Серед клієнтів компанії є такі відомі бренди як G2, Vivint, Wave, ScienceSoft, Thesposagroupbride, Discover Cars, Movavi та багато інших.

“Все, що відбувається з вами у професійному та особистому житті, закладає міцний фундамент вашої майбутньої кар’єри. Кожна подія дуже важлива (особливо негативна!). Ваше завдання — винести урок із кожної події, осмислити їх та зрозуміти, що спрацювало, а де потрібно було вчасно внести корективи.

Чим більше ви встигнете зробити до 30 років, тим вище шанси після 30 досягти чогось значущого. Я почала працювати в 14 років і вважаю, що це дало мені пристойну фору.”

Олександра допомагає компаніям залучати клієнтів із органічної видачі за допомогою лінкбілдингу. Вона має величезний досвід у сферах управління взаємовідносинами з клієнтами, пошукової оптимізації, корпоративних комунікацій та лідогенерації, яким вона ділиться з вами. Нижче представлені доповіді спікера, які допоможуть розібратися, як органічно отримати посилання на перспективних сайтах.

Видео конференции