Adam Harber

Adam Harber

Виступи спікера

img НаЗахід 19

Неповторне SEO

Відео конференції
Презентація

Основні тези з доповіді Адама Харбера про неповторний SEO: перевірку фактів, вирішення інтенту маркетингом, постійний розвиток R&D і війну бюджетів у SEO.

У SEO не можна розслаблятися, оскільки є багато молодих хлопців, які готові вчитися і діяти.

Не можна безглуздо дивитися в Ahrefs і не робити ніякого аналізу – результату не буде.

У різних нішах нам вдалося домінувати завдяки лонгридам і поведінковим факторам. Також ми робили підказки й уточнення, які давали людям зрозуміти, що нам продукт – це те, що вони шукають. Іншими словами, ми зрозуміли інтент клієнта.

Якщо ви сеошник-початківець і поки не вмієте робити глибокі, логічні умовиводи – не користуйтеся Ahrefs.

У SEO для Yandex нам дуже допоміг Xrumer, хоча багато хто і боїться ним користуватися через небезпеку потрапити під блокування.

Дуже важливо переглядати і, за необхідності, змінювати стратегію роботи з сайтами. Потрібно постійно тестувати різні підходи і коригувати запити.

Збирайте і ростіть команду, яка буде вам допомагати і робити космічні результати. Команда має бути заряджена і мотивована. Надзусилля дають надрезультат.

Важливо вірити у свої сили та продовжувати шукати рішення завжди.

Команди повинні самостійно і швидко розгортати сайти і виводити їх у ТОП. Люди повинні вміти самостійно ухвалювати рішення і робити висновки.

За допомогою автоматизації можна робити велику кількість тестів і не витрачати бюджет. Одразу вирішіть, що може бути автоматизовано.

Шлях у ТОП – це довгий відрізок часу, а вибити звідти вас можуть дуже швидко.

Чим сильніша DDOS атака, тим частіше Гугл заходитиме на вашу сторінку. Є припущення, що Гугл збирає дані не тільки через індекс, а й через Google Chrome.

Висновки

СЕО поступово перетворюється на війну бюджетів. Більше часу вкладеного в сайт = більше відповідальності = більший дохід і шанс на успіх

Працювати потрібно за принципом: один сайт – одна сфокусована на ньому людина.

Цінуйте і залучайте таланти. Знаходити потрібно альтернативні думки і способи.

Діліться доходом із талановитими людьми.

Розвивайте R&D – research and development. Дивіться на інші ніші, не будьте вузьколобими і не вважайте, що ви все знаєте.

Не вірте в міфи і перевіряйте все самі.

Передавайте експертизу і збирайте людей, які розуміють, що потрібно робити. Відсутність передачі – це причина просідання багатьох сайтів. Цінуйте своїх людей і вкладайтеся в таланти.

На кожному етапі важливо апгрейдити своє мислення, багато працювати, рости органічно, продавати свій трафік, ростити команду, масштабуватися і робити своїх людей повністю самостійними.