img НаЗахід практична онлайн-конференція

img
10

годин практичної та корисної інформації

12

топових спікерів з реальним досвідом та результатами

25 000

переглядів онлайн-конференції

НаЗахід – це унікальна подія, де вам не тільки розкажуть, як правильно оптимізувати свій сайт, але й допоможуть знайти відповіді на всі запитання, що виникають в процесі просування бізнесу в мережі Інтернет.

На цій конференції вам не доведеться слухати теоретичні лекції, тому що всі доповіді мають практичний характер. Ви дізнаєтеся про найефективніші методи просування, використання ключових слів, налаштування рекламної кампанії та багато іншого.

Не пропустіть свою нагоду поповнити свої знання в галузі SEO, і отримати доступ до величезного обсягу потрібної та корисної інформації, яку ви зможете використати для просування свого бізнесу.

читати про нас

Розклад конференції

Спікер уточнюється
Спікер уточнюється
в ефірі
Тема уточнюється
Спікер уточнюється
Спікер уточнюється
в ефірі
Тема уточнюється
Спікер уточнюється
Спікер уточнюється
в ефірі
Тема уточнюється
Спікер уточнюється
Спікер уточнюється
в ефірі
Тема уточнюється

Встигни зареєструватися на наступну конференцію!

Відгуки учасників

Корисна конференція з робочими кейсами. Дуже багато чого навчилася і використовую в роботі. І це дійсно приносить результати. Дивилася, дивлюся і рекомендую дивитися всім, хто хоче просувати сайти.

Спасибі величезне за мега круту конференцію і можливість вчитися новому. Тільки вперед НаЗахід!

Максим Павлов
Максим Павлов
onpage

Особливість конфы в тому, що є можливість обговорити реально прикладні методи в SEO. Для слухача цінність – бачити результати в інших нішах, проєктах. Тож з’являється бажання після конфи покопати глибше, дізнатися щось нове, спробувати покращити свої результати.
Так, так, так) мотивація і знання що може бути цікавіше?!!!))

Викторія Лисенко
Викторія Лисенко
SEO specialist

SEO є однією з найважливіших складових веб-розробки і конференція НаЗахід дуже корисна для тих, хто працює в цій галузі. Конференця дозволяє учасникам поглибити свої знання про те, як пошукові системи функціонують, а також дізнатися про нові тренди та стратегії в цій сфері.

Дмитро Бондар
Дмитро Бондар
Boosta

Я хотів би висловити свою вдячність організаторам за проведення такої події. Вона була корисною та інформативною для учасників, які мали змогу дізнатися багато нового про цю важливу складову веб-розробки.

Олександр Белевець
Олександр Белевець
Traffic Kitchen

На даний момент найкраща конференція з просування на західні ринки. Круті спікери-практики, тонна корисних прикладних знань, які реально працюють.

Дмитро Сохач
Дмитро Сохач
AdmixGlobal

НаЗахід – це одна з небагатьох конференцій, на якій експерти кажуть реально тру-вещі, які вони використовують у практиці і які приводять до результату.

Антон Рева
Антон Рева
Boosta

Є слушні поради, посилання на корисні ресурси, і кейси, які дали результат на заході, вселяють більше довіри. І, в принципі, навіть якщо знаєш, все-одно цікаво послухати погляд з боку.

Антон Юдин
Антон Юдин
Marketer

Залишилися питання? Напишіть нам!

Ім’я
Електронна адреса
Номер телефону
Написати повідомлення...
img
10 спікерів

за один день

img
21 липня

нова конференція

img
1 000+

глядачів онлайн

img
25 000+

переглядів конференції