У відео практичної конференції з просування бізнесу на західних ринках “НаЗахід 20” Тарас Гуща розповідає про те, як просувати сайти в Латинській Америці (мультигео, іспанська мова) та збільшили трафік в 3 рази. Він розкриває методи досягнення цього, витрати та результати. Доповідь стане в пригоді всім, хто займається просуванням сайтів на західному ринку.
Доповідач — Тарас Гуща, який заснував компанію SEO.ua. В нього понад 20 років досвіду роботи в галузі просування сайтів, а також в PPC, SERM, SMM, CPA. Тарас доповідав на багатьох конференціях: EasyConf, 8P, NaZahid, GuruConf, Dvoma, CPAConf тощо. В цілому це 26 конференцій на рік. Також він є організатором власних конференцій.
Тарас Гуща дає відповідь на питання, чому за ціль обрана саме геолокація Латинська Америка:
- Багато носіїв, оферів, можливість міксувати з США, де є іспаномовний сегмент також.
- Превалює Google.
- Контент.
- Досить високий дохід населення.
- Багато країн.
Доповідач розповідає, з чого потрібно розпочати проєкт, а саме зі знайомства з основними ресурсами, які допомагають моніторити ринок і налаштовувати працю (SE Rankings, aHrefs.com, Google Search console, Google Trends/Analytics, HotJar). Наступний крок — це підбір ключових фраз. Це можна ефективно зробити за допомогою підказок, Google Translate, перекладачів, Google Ads, Google Trends, мікшування. Інструменти виявляються універсальними, бо ефективні й для інших ринків і мов.
Тарас Гуща знайомить слухачів з головними етапами просування роботи в цьому напрямку: створення семантичного ядра, кластеризація, уніграми, контент, прописання hreflang/canonical, звичайна робота з links/ social platforms, BF. На кінцевому етапі вже проводиться монетизація проєкту, аналітика, визначаються шляхи поліпшення роботи та удосконалення зворотного зв’язку з клієнтами.
Спікер надає зразок робочого складу команди:
- Project manager, який веде проєкт, співпрацює з партнерами.
- SEO-спеціаліст, який оптимізує, надає рекомендації щодо поліпшення сайта.
- Native writers/ editors.
- Linkbuilders.
Особливу увагу автор доповіді приділяє створенню контенту, а саме копірайтингу іспанською в агенціях. Тарас пропонує замовлення копірайтингу, бо це дешевше. Якщо тема складна, то потрібно додатково переклад на англійську, щоб пояснити іспаномовному носію суть статті. Доповідач наголошує на ключових моментах щодо досягнення якісного контенту: контроль, уніграми/лонгріди, знаходження автора через агенції, пруфрідинг. Як правило, агенція краща за фрилансера, який може не встигати виконувати об’єми.
Тарас Гуща дає відповідь на питання, де шукати донорів: PRNews.io, Natural links, Natural links, Ediorial links, Web 2.0. Спікер розповідає, яка цінова політика у лінкбілдингу. Він наголошує на необхідності прокачки вебсайту на соціальних платформах.
Наприкінці доповіді Тарас відповідає на питання слухачів:
- яка вартість аутрічу,
- чи впливає на гео швидке просування сайту, якщо сервери знаходяться в Україні,
- яким рівнем мови потрібно володіти, щоб почати працювати на іншомовному ринку,
- наскільки ринок Латинської Америки перспективний,
- які сервіси для перевірки унікальності краще використовувати,
- чи є свої сайти, чи тільки клієнтські,
- чи працює крауд.