NaZahid 20

Практична онлайн конференція

10 годин

корисної інформації

img

Як фокусуватись на сайтах у воєнний час та давати 100% результат

Видео конференции

SlideShare презентации

На практичній конференції з просування бізнесу на західних ринках “НаЗахід 20” Олександр Белевець робить доповідь про те, як фокусуватись на сайтах у воєнний час та давати 100% результат.

Автор доповіді – Олександр Белевець, засновник Трафік Кітчену, який вже дев’ять разів доповідає на “НаЗахід”, працює в SEO арбітражу. 

Вся доповідь збудована навкруги головної теми – “Привида Києва”, образу, що узагальнює легендарних льотчиків-асів, які захищали Київ від початку російсько-української війни. Спікер наголошує на тому, що в кожного своє відношення до роботи й робочих процесів. Він намагається донести своє бачення цих аспектів, називаючи SEO також полем битви, але з іншими інструментарієм.

Олександр Белевець описує роботу сеошника у військовому вигляді, як загартовану битву за топи з гуглом і конкурентами, подаючи такі ролі кожному:

 • Google – поле битви;
 • наші сайти – силова структура;
 • сторінки на сайтах – окремі бойові батальйони;
 • ключі – це окремі воїни, які й складають потім цілі батальйони;
 • контент – спосіб нарощування сайтів;
 • лінки – це зброя, що б’є конкурентів і працює на здобуття всесвітньої відомості.

Спікер дає поради, як вийти з кризи у роботі або професії. Він бере суть слова “криза” з китайського перекладу, що складається з двох ієрогліфів: “небезпека” і “сприятлива можливість”. Саме тому “кризовий менеджмент” можна розтлумачити як процес порятунку системи від впливів, що її руйнують, і майбутні можливості. Іншими словами, є гостра потреба навіть у кризі винаходити щось таке, що дає поштовх (можливість) для розвитку.

Олександр Белевець визначає головний тригер, з яким треба працювати менеджменту під час війни, щоб налагодити свій бізнес і налаштувати його на ефективну роботу, — це психологічний стан людей у кризовій ситуації. Він наголошує на важливості не тільки ворк-лайф балансу і наявності критичного мислення, але й на такому наборі факторів, що мають не менший вплив на результат:

 1. Концентрація.
 2. Планування.
 3. Відсутність певного страху за відповідальність.
 4. Розвиток.
 5. Знаходження можливостей.

Доповідач наголошує на важливому тезисі, що якщо загубити всі ці пункти, то можна залишити компанію без людей, які є ключовою складовою успішного бізнесу. 

У своїй доповіді Олександр Белевець виокремлює комунікації як найголовніший інструмент налагодження психологічного стану співробітників. Грамотна комунікація виступає важливою складовою менеджменту, яка дозволяє побороти негаразди. 

Спікер робить акцент на тому, що світ SEO вже назавжди змінився і перейшов на віддалений формат роботи, тому треба вчитись працюватися у нових реаліях. Якщо ставитись до всіх віддалених працівників як до повноцінних членів команди, лише тоді можна налагодити ефективну роботу. Автор наголошує на необхідності розуміння і донесення до всіх того, що в вас є спільна справа, спрямована на досягнення чогось цінного і результативного. Довіра і контроль у відносинах повинні будуватися на автономії. Олександр надає основні складові комунікації: щоденні онлайн зустрічі, спілкування тімліда з підлеглими віч-на-віч, ретроспективи, планування, онлайн інструментарій для ведення контролю за виконанням задач.

Що ви дізнаєтесь під час перегляду доповіді: що таке поняття “вайбологія”, яка роль комунікації в робочому процесі, чому необхідно будувати відносини зі співробітниками на довірі та автономії рішень, що необхідно для перемоги яу в бізнесі так і на сучасному фронті, які популярні українські SEO сервіси існують.

В кінці доповіді Олександр відповідає на питання слухачів: що необхідно зробити, щоб потрапити до нього в команду, яка CRM використовується в роботі, як працюєте над контролем співробітників в цей час, які джерела розвитку спікера (офіс або самостійні), що потрібно робити, щоб розвиватися в сеошному світі, чи працюєте з українськими компаніями під час війни, наскільки стало важко це зробити.