NaZahid 20

Практична онлайн конференція

10 годин

корисної інформації

img

Вджобуєм під час війни:5 порад по роботі з командою

Видео конференции

SlideShare презентации

У відео практичної конференції з просування бізнесу на західних ринках “НаЗахід 20” Дмитро Бондар розповідає про те, як налагодити свою роботу під час війни. Його доповідь називається “Вджобуєм під час війни: 5 порад по роботі з командою”.

Доповідь Дмитра про те, як працюють сеошники в командах та як потрібно налагодити процес роботи. В ній автор розповідає не стільки про SEO, скільки про те, що потрібно обміркувати и зробити саме зараз задля налагодження свого бізнесу в сучасних умовах. Головне питання, на яке Дмитро дає відповідь впродовж свого спічу, це — “що робити?”.

Доповідач — Дмитро Бондар, який має вже 17 років досвіду в онлайн маркетингу і 16 років в жорсткому SEO. 7 років він віддав на втілення у життя декількох власних проєктів, один з яких Boosta. З початком війни в Україні його компанія успішно найняла більше ніж 136 людей, що навіть більше у порівнянні з минулими роками. Ці свідчить про те, що працювати під час воєнного стану можливо, а ось як саме — він розповідає на відеоконференції “НаЗахід 20”.

У своїй доповіді Дмитро Бондар висвітлює не тільки свої думки з приводу розвитку бізнесу під час війни, а й інших досвідчених членів своєї команди. Тому він подає мікс ідей і порад, головними аспектами яких є:

  1. Цілі. Коли у команди є мета, до якої всі йдуть разом, то це вже половина справи. Цілі повинні бути прозорими й чесними, тобто зрозумілими всім членам команди, щоб кожен розумів, куди спрямовані його дії. Вони мають мати строки, тобто відповідати на питання: де ви повинні бути через 5 років і що ви маєте зробити до кінця цього року. Цілі потрібно ставити/оновлювати: загальні, особисті, по людях або командах.
  2. Ринки. Спрямовуємо свою діяльність лише на західний ринок. Відмова від post-ussr напрямку, вивчення англійської мови й залучення не російськомовних авторів.
  3. Люди. Комунікація в команді має будуватися на чесності та прозорості.
  4. Зміни як стан комфорту, навіть якщо це боляче. Зміни інерційні, тому потребують від 2 до 12 тижнів. Вони повинні бути зрозумілими та потребують посиленої комунікації. 
  5. Комунікації. Онлайн комунікації потребують набагато більше часу ніж офлайн, але кожен з видів має свої переваги та недоліки. Найкращий варіант — це поєднання онлайн с офлайн.
  6. Процеси. Ставлення людей до того, що вони роблять.

Дмитро Бондар в кінці своєї доповіді відповідає на 11 питань від слухачів. Як сильно змінилися люди з початком війни, чи стали сильнішими спеціалісти? Які ТОП 3 способи зберігання терпіння під час досягнення цілей? Які курси пропонує автор від свого проєкту Boosta? Як швидко можна вивчити англійську мову виключно щодо SEO? Як правильно поставити ціль, щоб її досягти? Яку CRM краще використовувати для початку бізнесу з website development? 

Відео стане корисним для тих, хто шукає продуктивні методи просування свого бізнесу і налаштування командної роботи під час війни. Тема, що розглядається, буде цікава SEO фахівцям, тім-лідам, проджект-менеджерам та будь-кому, хто шукає способи розвиватися в ІТ сфері з напрямком на захід. Доповідач, використовуючи власний досвід, ділиться ефективними методами роботи на результат, яка б характеризувалася чесністю і прозорістю.